Yiyorum Büyüyorum Kitap Sayfası

Yeni Yılda...

Yeni yılda güzellikler yakanızı hiç bırakmasın

Koca bir yılı daha yaşanmışlıkları, acı tatlı anıları ile geride bırakmamıza sayılı saatler kaldı.
Yılın son günlerinde o yılın değerlendirmesini yapmak da artık benim için bir gelenek oldu.

Biz ailece yeni yıla kötü başlasak da bu yılın hikayesi mutlu sonla bitti. 24 ocak gece üçte eşim kalp spazmı geçirip hastanelik olunca hayatımız bir anda değişiverdi. Ertesi gün yapılan anjiyo sonuçları hiç iç açıcı değildi. İki ana damar %95 in üstünde tıkalıydı ve çok acil ameliyat olması gerekiyordu. O andan sonra çok zorlu geçen (ameliyat öncesi ve hastanede bakım )15 günün ardından da 3 aylık dönem bize yaşam dersi verse de, sonra eski düzenimize girince aldığımız dersi maalesef unutuverdik.

Neyse ki eşim Murat şu an gayet iyi geçen yıldan farkı artık kocaman bir ameliyat izi (aslında bu ona her dakika yaşamın ne kadar özel olduğunu kendisine dikkat etmesini hatırlatıyor ) var, bir de bir kaç kilo fazlası... Fırsat bulmuşken eşimin ameliyatını yapan Sn. Hakan Gerçekoğlu ve ekibine de sonsuz teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyorum.

Murat 3 aylık istirahat döneminden sonra yavaş yavaş işine döndü. Bense yoğun tempoda çocuklar, iş ve ev arasında gidip geldim. Çok özel projelere ve fotoğraflara imza attım. Yüzlerce bebeğin doğum mucizesini aileleri ile paylaşıp onları ölümsüz bir anıya dönüştürdüm. Onların büyümelerine tanıklık eden fotoğraflar çektim. Kızlarımı bir yaş daha büyütmenin gururunu yaşadım. Anneliğimin keyfini çıkardım!

Yıl bitmeden bir sonraki yıl için hedeflerimi koymuştum zaten. Çok özel sürprizlerim, projelerim var ve bunları sizlerle paylaşmak çok heyecanlı. Yılın son ayında “Yiyorum Büyüyorum” ailesine katılıp duygularımı sizlerle paylaşma imkanım oldu. Bugün yılın son günü yeni internet sitem yayına gidiyor. 6 aylık bir emek ve çalışma var. Üstünden bir o kadar daha çalışıp ilaveler yapılacak olsa da sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Sitemde kullanmak için sevgili Can bebekle (kendisi henüz 10 günlük) objektif karşısına geçtik. Sevgili Gülten ve Volkan Çoban beni kırmayıp Can’ı kaptıkları gibi geldiler çekime ve bana destek oldular. Can ile çekimimiz yaklaşık 2.5 saat sürdü. Fotoğraf çektirmeyi erkekler pek fazla sevmezler ama Can hiç sesini çıkartmadı. “Neden bu kadar fotoğrafımı çekiyorsunuz” diye söylenmedi. Fotoğrafları sevgili arkadaşım Şahin Tuhan çekti. Sevgili asistanım Serdar İpeker’de düzenlemelerini yaptı . Sonuçta ortaya çok özel kareler çıktı.

Can bebek benim bu yıl nazar boncuğum ve uğurum olacak. Profesyonel hayatta 18’inci, bebek fotoğrafçılığında da 10’uncu yılım! Bebek fotoğrafları çekmeye başladığımdaki hayallerimin hepsi hatta fazlası gerçekleşti. Şimdi bu yılın sürpriz projesinde sıra... O da sürpriz olsun! Zamanı gelince sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alacağım.

Yeni yıla yeni güzellikler umutlar ve hedeflerle giriyorum. Umarım hepimiz için de çok güzel ve unutulmaz bir yıl olur. Güzellikler, iyilikler yakanızı hiç bırakmasın, hep yanınızda olsun. Sevdiklerinizle mutlu bir ömür diliyorum.
İşte çok özel fotoğraflarımız...


 
 

 

 

 

www.zerinkultural.com

 

2011-12-31
Bu yazı 2244 kere okunmuştur.
Adınız :
Yorumunuz :
 * 
@ZumrutOzkan twitter da takip edin