Yiyorum Büyüyorum Kitap Sayfası

Özlemişim Yazı Yazmayı

Hem de çok özlemişim yazı yazmayı ve sizlerle duygularımı paylaşmayı. Zaman o kadar çabuk geçiyor ki; bazen fark edemiyoruz üstünden ne kadar geçtiğini. Sanki dün gibi hatırlıyoruz.

Bundan 6,5 sene önce “Bebeğim ve Biz” dergisinin kapak fotoğraflarını çekmeye başladım. Birkaç ay sonra 2. Kızıma hamile kaldığım dönemde dergi editörü Sevgili Sevil Taner “ Zerin, bizim dergide yazar mısın?” dediğinde çok heyecanlanmıştım. İlk yazım çıktığında çok güzel geri dönüşler aldım. Ondan sonra her ay aynı heyecanla yazılarımı yazmak için yeni ayın gelmesini beklerdim.

Yazılarımı içten ve tüm açıklığı ile yazdım. Onbinlerce okuyucuya ulaştım. Yazılar bizi bir araya getirdi. Bugün bile bir çok okur geçmişte yazdığım yazılar ile ilgili sorular sorup benden cevaplar istiyor. Bu da benim çok hoşuma gidiyor. Yazılarıma 4,5 yıl boyunca devam ettim. Bebeğim ve Biz dergisi ile yollarımızı ayırınca yazılarıma da son vermiş olduk.

Yazın Sevgili Zümrüt ile “Yiyorum Büyüyorum” internet sitesinde yazılarımın yayımlanması konusunda karar verdik. Ancak yazılarımı bir türlü ulaştıramamamdan dolayı sizlerle buluşamadım. Nihayet şimdi bir araya geldik. Eee ne demişler : “geç olsun güç olmasın”.

Yeni yıla girerken “Yiyorum Büyüyorum” ailesine katılmak beni gerçekten mutlu etti. İki kız çocuğu ve binlerce çocuğun da fotoğrafçı annesi olarak yaşadıklarımı sizinle paylaşmaktan keyif alacağım. Umarım siz de yazılarımı okurken aynı keyfi alırsınız.

Şimdiden yeni yılınızı kutluyorum. Yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesi için, sihirli değneğinizi alıp tüm kalbinizle isteklerinize odaklanmanız yeterli.

Hayatınızdan çocuk kahkahaları hiç eksik olmasın....

Bir daha ki yazıma kadar sevgiyle kalın...

 Zerin Kültüral

 

2011-12-14
Bu yazı 2190 kere okunmuştur.

gmzybbgmzybb

Zerrin Hanım ben sizi 2 ay önce tanıdım. Yani varlığınızdan haberdar olmak için benimde bir ANNE olmam gerekiyormuş. Artık çok şanslıyımki bebeğim ve ben sizin oldğunuz herşeyi takip eder olduk. Fotograflarınızla Farklı bir renk katıyorsunuz hayatımıza. Umarım yazılarınızda bizim için öyle olur. Daha önce okuma fırsatım olmadı, ama artık merakla sizi bekliyor olacağım. Yeni yıl bol kahkaha sağlık getirir inşallahh sevgiler dilerim size....

Adınız :
Yorumunuz :
 * 
@ZumrutOzkan twitter da takip edin