Yiyorum Büyüyorum Kitap Sayfası

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

YASAL UYARI


© Copyright 2005-2010 yiyorumbuyuyorum.com , Her hakkı saklıdır.
Bu sitenin tüm içeriği; yazı, makale, görüntü,logo döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri , yazılım, program kodları, dizayn, system ve teknik unsurlar bunlarala bağlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yiyorumbüyüyorum.com’a aittir. Bu malzemeler telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup,Yiyorumbüyüyorum.com'un yazılı izni olmadıkça her ne suretle olursa olsun kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak, olduğu gibi veya başka bir şekilde kopyalanamaz, başka yerlerde kullanılamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, uyarlanıp, değiştirilemez veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. Tüm malzemelerin ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya bu fiillerin telvik edilmesi yasaktır.


KULLANICILAR


Bu site içeriğindeki kullanıcılar tarafından iletilen görüş ve düşüncelerden doğan üçüncü şahısların haklarını ihlal eden, kanuna, ahlaka ve genel adaba aykırı olan, iftira, müstehcenlik, hakaret, dolandırıcılık, sahtecilik, hilekarlık, aldatma, zarar verme, tehdit etme, kötüye kullanma, nefret unsurları içeren materyallerin hukuki ve cezai sorumluluğu; görüş ve düşüncenin sahibi olan kullanıcıya aittir. Bu nedenle Yiyorumbuyuyorum.Com’a sorumluluk yüklenip, yöneltilemez. Siteyi kullanırken kullanıcılar işlemlerinden dolayı kişisel olarak sorumludur ve eylemleri nedeniyle zarar görebilecek kişilerin zararlarını tazmin etmek durumundadırlar. Kullanıcılar bu siteyi reklam veya satış amaçlı kullanamaz, yasadışı hiçbir malzemeye aracılık ettiremezler.
Yiyorumbüyorum.com yasalara ve yayın ilkelerine aykırı bulduğu sayfaların yayından kaldırılma hakkını elinde bulundurur. Gerektiğinde, sitelerle ve sahipleriyle ilgili bilgileri yetkili mercilere sunabilir.


LİNKLER

Yiyorumbüyüyorum.com kullanıcılara kolaylık sağlamak adına diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bağlantı verilen sitelerdeki içerik “olduğu gibi” sağlanmaktadır ve bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Yiyorumbuyuyorum.com bu sitelerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez.


SORUMLULUK

Yiyorumbüyüyorum.com’da yer alan her türlü bilgi, yorum ve değerlendirme, verilen tarifler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amaçlı olup tıbbi hiçbir tavsiye içermez, Sitede belirtilen hiçbir yazı, tarif tedavi ve tıbbi yardım amacı gütmez, doktor tavsiyesinin terini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Çocuğunuzun sağlık durumu ile ilgili her konuda doktorlara danışılmalıdır. YB sitedeki mesajların doğruluğu ile ilgili sorumluluk taşımaz. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden yiyorumbüyüyorum.com sorumlu tutulamaz.
Siteye tarif, yorum gönderenler yazdıklarının sorumluluğunu taşırlar.


Bu sitedeki tüm kurallar, beyanlar ve bu sitenin kullanımı Türk maddi hukuk ve Türk Usul hukuku kurallarına tabidir. Bu site ilgili uyuşmazlıkların çözümümde Ankara mahkeme ve icra daireleri münhasıran yetkilidir.

Bu yazı 5000 kere okunmuştur.
@ZumrutOzkan twitter da takip edin