Yiyorum Büyüyorum Kitap Sayfası

Mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan ancak yoğun iş temposunda yeni tarifler bulmak için yemek programları izlemeye ya da resimli tarif toplamaya fırsatı olmayanlar için artık www.yemekevi.tv var.

Yemek programlarını izleyemiyorum, resimli tarifler artık yetmiyor, tarifi kaçırdım, daha yaratıcı yemekler yapmak ve yemek istiyorum diyenler için www.yemekevi.tv yeni bir sayfa açıyor. İnternetin ve Türkiye’nin ilk yemek televizyonu olan ve Sevgililer Günü yemek tarifleriyle yayına başlayan www.yemekevi.tv’de birbirinden özel tarifler yer alıyor.
www.yemekevi.tv Türkiye’nin beş yıldızlı şefleri, ünlü restoranların sahipleri ve mutfak kurslarının profesyonel öğretmenleri ve usta aşçıların anlatımlarıyla çeşit çeşit yemek tariflerini içeriyor. İnternetin ilk yemek televizyonu olan www.yemekevi.tv ile tarifi kaçırdım, not alamadım derdine son. Yemekevi.tv videolu yemek tariflerini her an tıklayıp izleyebilme imkanı sunuyor.

Mezelerden çorbaya, salatadan tatlıya kadar pek çok yemek tarifinin yer aldığı www.yemekevi.tv’de yemeklerin sunumu ve süslenmesiyle ilgili de pratik bilgiler yer alıyor. Çocuk yemekleri, yöresel yemekler, vejetaryen yemekler, dünya mutfakları, mekan tavsiyeleri, yeme-içme haberleri ve köşe yazıları gibi bölümlerde yemekle ilgili keyifli bilgiler yayınlanıyor.

www.yemekevi.tv’ye ayrıca tarif göndermek de mümkün. İnternetin ilk yemek televizyonunda değişik tariflerini yayınlamak ve herkesle paylaşmak isteyenler tariflerini kolayla siteye gönderebiliyor.

www.yemekevi.tv
info@yemekevi.tv

2007-11-16
Bu yazı 1232 kere okunmuştur.
Adınız :
Yorumunuz :
 * 
@ZumrutOzkan twitter da takip edin